بررسی اعتراضات به قیمت طلا

بررسی اعتراضات به قیمت طلا

 

در روز های گذشته قیمت طلا افزایش نسبی داشته و بر همین اساس گمانه‌ زنی‌ هایی درباره علل این گرانی مطرح میشد ولی در پاسخ به این که وضعیت روزهای پیش تا چه حد در قیمت جدید طلا موثر بوده برخی فعالان صنعت طلا و جواهر به اظهار نظر مشغول شده اند.

امیدواریم با پایان این شرایط آرامش به بازار باز گردد هر چند که می‌ توان گفت این اتفاقات به طورمستقیم بر بازار طلا تاثیر نگذاشته، اما همان طور که گفته شد با توجه به تغییرات ایجاد شده در نرخ ارز در صرافی ، بازار طلا هم بی‌ تاثیر نمانده است.

به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر در روزهای گذشته وضعیت سیاسی کشور تا حدی باعث بالا رفتن نرخ ارز شده است که افزایش نرخ ارز در صرافی در قیمت طلا هم تاثیر گذار است.

با پایان این شرایط آرامش به بازار بازگردد هر چند که می‌توان گفت این اتفاقات به طور مستقیم بر بازار طلا تاثیر نگذاشته، اما همانطور که اشاره شد با توجه به تغییرات ایجاد شده در نرخ ارز و صرافی ها بازار طلا هم بی‌تاثیر نمانده است.

گرانی ایجاد شده در بازار طلا بیشتر از همه به قیمت اونس جهانی مربوط می‌شود البته تا حدودی نوسانات نرخ هم در این موضوع تاثیر گذار است اما به طور کلی افزایش قیمت طلا در روزهای گذشته برگرفته از روند جهانی محسوب می‌ شود.

در این روز ها در بسیاری از صنوف نوعی رکود نسبی وجود دارد که صنف ما هم از این قاعده جدا نیست اما امید داریم این مشکلات هرچه سریع‌تر حل شده و در بازار ارز در صرافی ها و طلا شاهد ثبات قیمت باشیم.

 

حواله ارزی ، اعلام نرخ لحظه ای ارز ، خرید و فروش دلار ، خرید و فروش سکه ، ارسال پول به ایران ، ارسال پول به کشورهای دیگر

راه های ارتباطی صرافی پارسه :

تماس با شماره های : ۵۴۹۰۱ (خط ویژه) – ۸۸۹۰۸۰۰۰ – ۸۸۹۳۴۳۹۰ – ۸۸۹۳۴۳۹۱

فکس :  ۸۸۸۵۴۳۸۴

آدرس : تهران، میدان فاطمی، ضلع جنوب شرقی، پلاک ۴/۱

کانال تلگرام : صرافی پارسه

اخبار صرافی پارسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *