شاید طلا ارزان شود

در سال ۹۸ شاید طلا ارزان شود

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه نرخ طلا تا پایان هفته چه وضعیتی خواهد داشت؟ گفت: چنانچه تیم اقتصادی دولت تمهیدات درستی را اخذ کنند و پاسخگوی نیاز مردم در حوزه ارز و سکه باشد، قیمت‌ طلا در سال ۹۸ نزولی خواهد شد. البته باید عنوان کرد که در سال رونق تولید قیمت‌ طلا با شیب تند، کاهشی نخواهد شد بلکه ممکن است ارزان شدن قیمت‌ ها بطور پلکانی رخ دهد.

ابراهیم محمدولی اظهار کرد: اما چنانچه عرضه طلا از سوی مسئولان با برخی چالش‌ ها رو به رو شود این احتمال وجود دارد که قیمت طلا و سکه آرامش خود را از دست داده و قیمت‌ ها مانند سال گذشته با افزایش رو به رو باشد. در صرافی ها نیز قیمت سکه با نوسان همراه میباشد.

طلای ساخته شده بخرید

او در توصیه‌ ای به مردم گفت: مهم ترین توصیه ما به مردم این است که چنانچه قصد ورود به این بازار را دارند از خرید طلای آب شده یا خام جلوگیری کنند و به سمت خرید مصنوعات طلا یا طلا های ساخته شده پیش قدم شوند؛ چرا که افراد عادی اطلاعات فنی لازم را در حوزه طلا های آب شده ندارند و ممکن است با ورود در این بازار دچار برخی ضرر و زیان‌ ها شوند.

محمدولی همچنین به وضعیت کسب‌ و کار طلافروشان در ایام تعطیلات نوروزی اشاره و اظهار کرد: در ایام نوروز بازار طلا و جواهر مانند سنوات گذشته تعطیل بود. قیمت طلا هم در این ایام مانند اسفند ماه ۹۷ به طور جزئی با برخی نوسان‌ ها همراه شد و در برخی ایام شاهد رشد اندک قیمت‌ ها بوده‌ ایم.

برای اطلاع از اخبار روز ارز و اطلاع از قیمت ها میتوانید با صرافی پارسه در ارتباط باشید تا از اخبار های روز ارز با خبر شوید. برای انجام خدمات صرافی میتوانید با صرافی پارسه در ارتباط باشید.

 

اخبار صرافی پارسهصرافی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *