قیمت دلار بعد از خروج آمریکا از برجام

قیمت دلار بعد از خروج آمریکا از برجام

قیمت دلار چقدر شد ؟

قیمت دلار پس از خروج آمریکا از برجام چقدر شده است ؟ این سوالی است که در حال حاضر برای افراد زیادی پیش آمده است و ما در متن زیر می خواهیم به آن اشاره کنیم :

بعد از خروج ایالات متحده از برجام صحبت های زیادی در پیرامون این مساله به وجود آمد . یکی از مهم ترین مسائل در این زمینه قیمت دلار و نگرانی های ناشی از افزایش آن به دلیل خروج آمریکا از برجام بود . اما بهتر است یک نکته را در این بخش بیان کنیم و آن هم این است که پس از اعلام خروج آقای ترامپ – رییس جمهور آمریکا – از برجام تا کنون ، نه تنها نرخ ارز افزایشی نداشته بلکه با کاهش هم مواجه شده است .

قیمت دلار چقدر شد ؟

با این حال همچنان وضعیت ارزی کشور کاملا شفاف نیست و این گونه به نظر می آید که نیاز به بازنگری مجدد در این خصوص وجود دارد . مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات کشور در این خصوص گفت : اکنون به دلیل فشار های زیادی که از جانب مسائل بین المللی به کشور وارد می شود بهتر است دولت در خصوص وضعیت ارز و وضعیت صادرات به بازنگری بپردازد .

وی در این خصوص تاکید کرد که با توجه به این شرایط دولت باید دستورالعمل های خود در زمینه های عملکرد صرافی ها – ارائه دلار ۴۲۰۰ تومانی – صادرات – نحوه ترخیص کالا و … را به گونه ای بیان می کرد که مردم متوجه شوند که تمام این قوانین از قبل برنامه ریزی و تعیین شده اند .

وی در ادامه افزود : استفاده از تجربیات گذشته امر بسیار مهمی است و دولت باید به طور کامل به بررسی این نکته بپردازد که چگونه می تواند با مدیریت صحیح مانع از گردش منابع با کارمزد و سود بیشتری که بر اثر واردات از کشور های منطقه برای آن ها به وجود می آید شود .

صرافی پارسه : خرید و فروش انواع حواله ارزی ، اعلام نرخ لحظه ای ارز ، خرید و فروش دلار ، خرید و فروش سکه ، ارسال پول به ایران ، ارسال پول به کشورهای دیگر

راه های ارتباطی صرافی پارسه :

تماس با شماره های : ۵۴۹۰۱ (خط ویژه) – ۸۸۹۰۸۰۰۰ – ۸۸۹۳۴۳۹۰ – ۸۸۹۳۴۳۹۱

فکس :  ۸۸۸۵۴۳۸۴

آدرس : تهران، میدان فاطمی، ضلع جنوب شرقی، پلاک ۴/۱

کانال تلگرام : صرافی پارسه

وبسایت : www.parsehex.com

اخبار صرافی پارسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *