خرید و فروش ارز توسط صرافی های مجاز

خرید و فروش ارز توسط صرافی های مجاز

 

خرید و فروش ارز توسط صرافی های مجاز

از خبرهای مهم اقتصادی امروز این است که بانک مرکزی اجازه خرید مستقیم ارز را به صرافی ها داد . در این بخشنامه تجار و فعالان اقتصادی دارای کد ثبت سفارش بوده میتوانند از صرافی‌ها  خرید نمایند. در این بخش نامه تاکید بر روی  این نکته بوده که باید با صرافی‌های معتبر معامله کنند.  در این بخشنامه آمده است که صرافی ها باید با ضوابط خاص در کنار سامانه نیما فعال شوند. نکته مهم دیگر در این بخشنامه این بود که بانک مرکزی با مکانیزم‌های خاص نظارتی این اجازه را به صرافی‌ها داده است، که  البته نرخ دلار ، همان ۴۲۰۰ تومان ملاک بوده و هیچ خرید و فروشی خارج از این نرخ انجام نمی‌شود. صرافی ها و افرادی که در فضای مجازی به صورت غیر قانونی در زمینه خرید و فروش ارز فعالیت می کنند با برخورد قاطعانه پلیس رو به رو خواهند شد .

صرافی ها که وظیفه خرید و فروش ارز را بر عهده دارند روی اقتصاد کشور تاثیر به سزایی دارند. به دلیل این که قیمت ارز لحظه ای است باید صرافی خود را همیشه آنلاین کرده و از آخرین تغییر با خبر باشند. صرافی ها وظیفه انتقال پول را به هر نقطه از جهان را  دارشته، اگر قصد انتقال پول دارید به  صرافی های معتبر مراجعه کنید.

با وجود صرافی پارسه دیگر نگران تبدیل ارزها و هم چنین انتقال پول به سراسر کشور نباشید در کمترین زمان ممکن این کار برای شما به بهترین نحو انجام خواهد داد.

 

خرید و فروش ارز توسط صرافی های مجاز

صرافی پارسه : خرید و فروش انواع حواله ارزی ، اعلام نرخ لحظه ای ارز ، خرید و فروش دلار ، خرید و فروش سکه ، ارسال پول به ایران ، ارسال پول به کشورهای دیگر

راه های ارتباطی صرافی پارسه :

تماس با شماره های : ۵۴۹۰۱ (خط ویژه) – ۸۸۹۰۸۰۰۰ – ۸۸۹۳۴۳۹۰ – ۸۸۹۳۴۳۹۱

فکس :  ۸۸۸۵۴۳۸۴

آدرس : تهران، میدان فاطمی، ضلع جنوب شرقی، پلاک ۴/۱

کانال تلگرام :صرافی پارسه

وبسایت : www.parsehex.com

اخبار صرافی پارسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *