دلار ۴۲۰۰ تومانی برای تمام کالا ها

دلار 4200 تومانی

دلار ۴۲۰۰ تومانی برای تمام کالا ها

به گفته رئیس اتاق اصناف ایران : (( دلار ۴۲۰۰ تومانی برای تمام کالا های وارداتی تامین شده است و هیچ وارد کننده ای برای هیچ محصولی دلار بالای ۴۲۰۰ تومانی خریداری نمی کند ولی هم چنان قیمت برخی کالا ها رو به افزایش است که آن هم دلیلش دلار نیست و هزینه دستمزد کارگران و بقیه ی هزینه های تولید به تنهایی هزینه و قیمت کالا را بالا می برد . ))

درهمین ماه ها ی اخیرکه بازار ارز با نوسانات بسیار زیادی مواجه بود و کسانی که در بازار فعال بودند مانند تجار و تولید کنندگان نگرانی و استرس بسیار زیادی برای تامین نیاز های ارزی خود داشتند .

اما اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در این باره اعلام کرد که بر مبنا ی سیاست گذاری ارزی جدید دولت همه نیازمندان از واردکنندگان تا تولیدکنندگان و حتی دانشجویان و مسافران می‌توانند از دلار ۴۲۰۰ تومانی استفاده کنند و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

اسحاق جهانگیری افزود طی جلسات مختلف و گوناگونی که در این مورد با وزیر صنعت و معدن و دیگر مسئولان مرتبط گذاشته شده است مشکلات بسیار زیادی که در مورد دلار و ارز بود حل شد . به عنوان مثال یکی از این موارد این است که بسیاری از اتحادیه‌ های صنفی توانسته ‌اند نسبت به گشایش اعتبار برای خود اقدام کنند و بعضی از آن ها در کمتر از هفت روز توانسته ‌اند این کار را انجام دهند . در حالی که در گذشته دلار ۴۲۰۰ تومانی شامل حال آن‌ها نمی ‌شد و در دلار ۴۲۰۰ تومانی هیچ گونه محدودیت و سقفی تعیین نشده و وجود ندارد .

علی فاضلی رییس اتاق اصناف ایران فرمود : در این زمینه باید گفت مساله‌ای به عنوان کمبود کالا و عرضه وجود ندارد اما در برخی از حوزه ها با مشکلاتی مواجه هستند . برای مثال در زمینه‌ تجهیزات و کالای دندان پزشکی ۲۷ مورد کالا وجود دارد که ۲۶ قلم آن هیچ مشکلی ندارد و فقط در تامین دستکش دندانپزشکی با مشکل مواجه شدیم که طبق اعلام اتحادیه مربوطه ” تولید این محصول مونوپل یک شرکت مالزیایی است که این شرکت نیز مونوپل آمریکایی‌ هاست و به همین دلیل است که در این زمینه با مشکل مواجه شدیم “.

برای اطلاع از نرخ لحظه ای ارز کلیک کنید.

عنوانقیمت زندهتغییر?کمترین?بیشترین?ارزش ذاتیزمان
سکه بهار آزادی۱۹,۳۵۰,۰۰۰(۰%) ۰۱۹,۱۹۵,۰۰۰۱۹,۳۵۰,۰۰۰۱۹,۴۳۳,۸۹۲۱ خرداد
سکه امامی۲۰,۰۹۰,۰۰۰(۰٫۲%) ۴۰,۰۰۰۲۰,۰۹۰,۰۰۰۲۰,۰۹۰,۰۰۰۱۹,۴۳۳,۸۹۲۱۰:۰۰:۰۷
نیم سکه۱۰,۰۱۰,۰۰۰(۰%) ۰۹,۸۳۵,۰۰۰۱۰,۰۱۰,۰۰۰۹,۷۴۱,۹۴۶۱ خرداد
ربع سکه۵,۸۰۰,۰۰۰(۰%) ۰۵,۶۴۰,۰۰۰۵,۸۰۰,۰۰۰۴,۸۹۵,۹۷۳۱ خرداد
سکه گرمی۳,۵۵۰,۰۰۰(۰%) ۰۳,۵۴۰,۰۰۰۳,۵۵۰,۰۰۰۲,۴۳۳,۳۶۳۱ خرداد

صرافی پارسه : خرید و فروش انواع حواله ارزی ، اعلام نرخ لحظه ای ارز ، خرید و فروش دلار ، خرید و فروش سکه ، ارسال پول به ایران ، ارسال پول به کشورهای دیگر

راه های ارتباطی صرافی پارسه :

تماس با شماره های : ۵۴۹۰۱ (خط ویژه) – ۸۸۹۰۸۰۰۰ – ۸۸۹۳۴۳۹۰ – ۸۸۹۳۴۳۹۱

فکس :  ۸۸۸۵۴۳۸۴

آدرس : تهران، میدان فاطمی، ضلع جنوب شرقی، پلاک ۴/۱

کانال تلگرام : صرافی پارسه

وبسایت : www.parsehex.com

اخبار صرافی پارسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *