ممنوعیت مبادله ارز در صرافی های امارات

مبادله ارز در 7 صرافی امارات ممنوع شد.

مبادله ارز در ۷ صرافی امارات ممنوع شد.

مبادله ارز با کشور های خارجی در کشورمان هم اکنون به دلیل وجود دوباره تحریم ها ، بیشتر از طریق صرافی ها انجام می شود . امارات یکی از کشور هایی است که در زمینه جذب توریست بسیار موفق عمل کرده است . ایرانیان زیادی سالانه به این کشور سفر کرده و از جاذبه های آن استفاده می کنند .

هر زمان که اسم توریست می آید ، به دنبال آن مقوله خرید و فروش ارز ، تبدیل ارز و همچنین مبادله ارز نیز به میان می آید . زیرا افراد برای سفر به کشوری دیگر نیاز به پول رایج آن کشور دارند . که عمل تبدیل و خرید و فروش ارز بیشتر از طریق صرافی ها انجام می شود .

پس می توانیم این گونه نتیجه بگیریم که به دلیل نقل و انتقال حجم بالایی از ارز در صرافی ها ، توجه به اینکه آیا فعالیت این صرافی ها در راستای عملکردی صحیح و مطابق با قوانین می باشد یا خیر بسیار مهم خواهد بود . زیرا در صورت شفاف نبودن مبادله ارز در صرافی ها امکان ایجاد بی نظمی و حتی پولشویی وجود خواهد داشت .

در همین راستا کشور امارات فعالیت تعداد ۷ صرافی در این کشور را در زمینه های چک توریستی ، خرید و فروش و تبادلات ارزی در خصوص ارز های خارجی محدود کرد . نکته قابل توجه در این مورد این است که این ۷ صرافی مجاز و فعال در امارات ، صرافی های مرتبط با ایران هستند .

ممنوعیت مبادله ارز در صرافی های اماراتی

اسامی این هفت صرافی به شرح زیر می باشد :

۱٫ الحظاء للصرافه

۲٫ مؤسسه بن بخیت للصرافه

۳٫ دبی إکسبریس للصرافه

۴٫ شرکه صرافه الحمریه

۵٫ کوزموس للصرافه

۶٫ صرافه صنعاء

۷٫ مؤسسه طاهر للصرافه

صرافی پارسه : خرید و فروش انواع حواله ارزی ، اعلام نرخ لحظه ای ارز ، خرید و فروش دلار ، خرید و فروش سکه ، ارسال پول به ایران ، ارسال پول به کشورهای دیگر

راه های ارتباطی صرافی پارسه :

تماس با شماره های : ۵۴۹۰۱ (خط ویژه) – ۸۸۹۰۸۰۰۰ – ۸۸۹۳۴۳۹۰ – ۸۸۹۳۴۳۹۱

فکس :  ۸۸۸۵۴۳۸۴

آدرس : تهران، میدان فاطمی، ضلع جنوب شرقی، پلاک ۴/۱

کانال تلگرام : صرافی پارسه

وبسایت : www.parsehex.com

اخبار صرافی پارسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *