ثبات نسبی قیمت ارز

ثبات نسبی قیمت ارز

ثبات نسبی قیمت ارز در بازار ارز

ثبات نسبی قیمت ارز ایجاد شده در بازار ارز، بهمراه تقویت تدریجی ارزش پول ملی کشور،که موجب آرامش در بین اقشار مختلف مردم شده است، با ترفند هایی ازطرف کسانی که با اهداف مختلف از جمله کسب سود از نوسانات بازار علیه ثبات و آرامش اقتصادی کشور جو روانی ایجاد میکنند، همراه شده است.

درج مطالب جعلی به نقل از اینجانب در مورد ذخائر ارزی و سرنوشت برخی از سپرده‌ های بانکی وکسری بودجه و… و بازنشر آن در فضای مجازی وبزرگ نمائی برخی اظهارات واخبار بین‌المللی برای ایجاد نگرانی از وضعیت ارزی کشور در بین مردم، ازجمله این موارد است.
در این زمینه لازم میدانم تاکید کنم که نه تنها ذخائر ارزی کشور در وضعیت مطلوبی هست بلکه تسلط واحاطه بانک مرکزی بر بازار ارز پرقدرت تر از همیشه است .

سیاست‌ های بانک مرکزی برای تقویت ارزش پول ملی و واقعی شدن نرخ ارز، بر مبنای نظرات کارشناسی و واقعیت‌ های اقتصادی تداوم مییابد.
لازم است بار دیگر یادآوری کنم که بانک مرکزی ضمن صیانت لازم از سپرده های مردم در بانک‌ ها، اصلاح و بروز سازی نظام بانکی را با دقت طراحی و اجرا میکند. و مجموعه بانکی تمام ظرفیت خود را برای تقویت تولید و رشد اقتصادی بکار میگیرد.
به این ترتیب بنظر میرسد روز های آتی برای نظام بانکی ایران و بازار ارز روز های پرخبر تری باشد چرا که به صراحت از ورود به پروژه اصلاح نظام بانکی سخن میگویند . اقدامی که سالیان طولانی است مقامات کشور در باب ضرورت آن سخن گفته‌ اند.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی اخبار ارز و صرافی ها میتوانید با صرافی پارسه مرجع معتبر اخبار های روز ارز در ارتباط باشید و اخبار های روز صرافی را دنبال کنید. برای انجام خدمات صرافی مانند تبادل ارز ها و حواله ی ارز به صرافی پارسه مراجعه کنید.

اخبار ارزاخبار صرافی پارسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *